[ ]garážová vrata

V rámci komplexnosti našich služeb může naše společnost svým zákazníkům nabídnout také dodávku a montáž garážových vrat.

Jsme schopni dodat jak klasická dřevěná křídlová vrata z vlastní zakázkové výroby, tak i moderní sekční výsuvná nebo posuvná garážová vrata s pohonem, a to od předního českého výrobce garážových a průmyslových vrat a automatických dveří, firmy TRIDO s.r.o., kterého je naše společnost smluvním partnerem.

Uvádíme zde tři základní typy sekčních vrat firmy TRIDO s jednoduchým popisem. Pro ucelenější a podrobnější informace nás kontaktujte a naši technici Vám ochotně podají více informací, popřípadě Vám připravíme nezávaznou cenovou nabídku na vrata Vašich představ.

Sekční výsuvná vrata TRIDO STANDARD

vrata standard jsou ideálním řešením pro všechny typy garáží, dvojgaraží nebo vjezdů do hromadných garáží. Jsou dodávány na míru dle přání zákazníka a v nejširší nabídce barev a dekorů dřeva tak, aby byla v dokonalé barevné harmonii s domem popřípadě v dekoru oken.

Vratové křídlo je složeno ze 4 a více sekcí. Ocelová sendvičová sekce s přerušeným tepelným mostem a celoobvodové elastické pryžové těsnění zaručují nejlepší tepelně izolační vlastnosti vrat. Spoje mezi sekcemi jsou speciálně tvarované tak, aby v provozu nemohlo dojít k úrazu, např. skřípnutí prstů. Sekce jezdí v kolejnici na kladkách s kuličkovými ložisky. Vrata jsou navíc nadlehčována pružinou, takže ani ruční ovládání nevyžaduje velkou fyzickou sílu. Velmi tichý chod, vysoká spolehlivost a maximálně dlouhá životnost (životnost pružiny garantována až na 30 tisíc cyklů) jsou vlastnosti, které charakterizují sekční vrata TRIDO. S automatickým pohonem německého výrobce SOMMER, který je špičkou v oboru automatizace (pohony certifikovány až na 80 tisíc cyklů) tvoří perfektní řešení pro Vaši garáž a díky výhodné ceně a nadstandardním záručním podmínkám jsou ideálním řešením pro jakýkoli projekt.


Základní přednosti sekčních garážových vrat TRIDO:

Komfort ovládání - torzní pružina vyvažuje hmotnost vrat

Tuhost - silné pozinkované plechy jsou spojeny prolisováním

Podlahové těsnění - vysoká životnost a přilnavost rozvětveného pryžového profilu

Boční a horní těsnění - dokonale utěsní vrata po celém obvodu

Odblok - pro nouzové otevření při výpadku proudu

Spolehlivost - odolná nylonová ložisková kolečka

Flexibilita - boční stavitelný pant

Tox - moderní způsob spojování plechů bez nýtování nebo svařování

Klika - pro otevírání vrat bez pohonu


Copyright © 1991-2019 SAVA spol. s r.o., všechna práva vyhrazena || PHP | XHTML 1.0 | CSS