[ ]garážová vrata

V rámci komplexnosti našich služeb může naše společnost svým zákazníkům nabídnout také dodávku a montáž garážových vrat.

Jsme schopni dodat jak klasická dřevěná křídlová vrata z vlastní zakázkové výroby, tak i moderní sekční výsuvná nebo posuvná garážová vrata s pohonem, a to od předního českého výrobce garážových a průmyslových vrat a automatických dveří, firmy TRIDO s.r.o., kterého je naše společnost smluvním partnerem.

Uvádíme zde tři základní typy sekčních vrat firmy TRIDO s jednoduchým popisem. Pro ucelenější a podrobnější informace nás kontaktujte a naši technici Vám ochotně podají více informací, popřípadě Vám připravíme nezávaznou cenovou nabídku na vrata Vašich představ.

Sekční výsuvná vrata TRIDO EVO

Revoluce ve výměně starých garážových vrat za nové bez nutnosti stavebních úprav (patentově chráněno).

Privátní sekční garážová vrata TRIDO Evo jsou ideálním řešením pro jednoduchou a rychlou výměnu starých křídlových nebo výklopných vrat za nová sekční. Při výměně odpadá vybourání zárubně starých vrat a zapravování otvoru. Vrata TRIDO Evo mohou být umístěna na vnější straně otvoru, proto nezkracují užitnou délku garáže. Konstrukce sekčních vrat TRIDO Evo využívá stávající ocelové (dřevěné) zárubně původních vrat. Po vysazení stávajících křídel vrat se odstraní panty ze zárubně a z exteriéru se osadí nosný rám vodících kolejnic nových sekčních vrat, který stávající zárubeň z exteriéru opticky překrývá.

Vratové křídlo je složeno ze 4 a více sekcí. Ocelová sendvičová sekce s přerušeným tepelným mostem a celoobvodové elastické pryžové těsnění zaručují nejlepší tepelně izolační vlastnosti vrat. Spoje mezi sekcemi jsou speciálně tvarované tak, aby v provozu nemohlo dojít k úrazu, např. skřípnutí prstů. Sekce jezdí v kolejnici na kladkách s kuličkovými ložisky. Vrata jsou navíc nadlehčována pružinou, takže ani ruční ovládání nevyžaduje velkou fyzickou sílu. Velmi tichý chod, vysoká spolehlivost a maximálně dlouhá životnost (životnost pružiny garantována až na 30 tisíc cyklů) jsou vlastnosti, které charakterizují sekční vrata TRIDO. S automatickým pohonem německého výrobce SOMMER, který je špičkou v oboru automatizace (pohony certifikovány až na 80 tisíc cyklů) tvoří perfektní řešení pro Vaši garáž a díky výhodné ceně a nadstandardním záručním podmínkám jsou ideálním řešením pro jakýkoli projekt.

Vrata TRIDO EVO lze vyrobit do původní zárubně max. světlé šířky 3270 mm a max. výšky 3110 mm.


Základní přednosti sekčních garážových vrat TRIDO:

Komfort ovládání - torzní pružina vyvažuje hmotnost vrat

Tuhost - silné pozinkované plechy jsou spojeny prolisováním

Podlahové těsnění - vysoká životnost a přilnavost rozvětveného pryžového profilu

Boční a horní těsnění - dokonale utěsní vrata po celém obvodu

Odblok - pro nouzové otevření při výpadku proudu

Spolehlivost - odolná nylonová ložisková kolečka

Flexibilita - boční stavitelný pant

Tox - moderní způsob spojování plechů bez nýtování nebo svařování

Klika - pro otevírání vrat bez pohonu


Copyright © 1991-2019 SAVA spol. s r.o., všechna práva vyhrazena || PHP | XHTML 1.0 | CSS