[ ]garážová vrata

V rámci komplexnosti našich služeb může naše společnost svým zákazníkům nabídnout také dodávku a montáž garážových vrat.

Jsme schopni dodat jak klasická dřevěná křídlová vrata z vlastní zakázkové výroby, tak i moderní sekční výsuvná nebo posuvná garážová vrata s pohonem, a to od předního českého výrobce garážových a průmyslových vrat a automatických dveří, firmy TRIDO s.r.o., kterého je naše společnost smluvním partnerem.

Uvádíme zde tři základní typy sekčních vrat firmy TRIDO s jednoduchým popisem. Pro ucelenější a podrobnější informace nás kontaktujte a naši technici Vám ochotně podají více informací, popřípadě Vám připravíme nezávaznou cenovou nabídku na vrata Vašich představ.

Vrata TRIDO POSUVNÁ do boku

Jedinečné řešení umožňující jednoduchý průchod osob při částečném otevření vrat. TRIDO je vyrábí přímo na míru z komponentů shodných s průmyslovými vraty, určenými pro vysoké provozní zatížení. Konstrukce a povrchová úprava zajišťují vysokou provozní spolehlivost a dlouhou životnost.

Vratové křídlo je složeno ze 4 a více sekcí. Ocelová sendvičová sekce s přerušeným tepelným mostem a celoobvodové elastické pryžové těsnění zaručují nejlepší tepelně izolační vlastnosti vrat. Spoje mezi sekcemi jsou speciálně tvarované tak, aby v provozu nemohlo dojít k úrazu, např. skřípnutí prstů. Sekce jsou při pohybu vedeny v závěsné kolejnici, která zajišťuje klidný pohyb vrat. Podlahové vedení vrat tvoří nerezový podlahový práh. Velmi tichý chod, vysoká spolehlivost a maximálně vysoká užitnost jsou vlastnosti, které charakterizují posuvná sekční vrata TRIDO. S automatickým pohonem německého výrobce SOMMER, který je špičkou v oboru automatizace (pohony certifikovány až na 80 tisíc cyklů) tvoří perfektní řešení pro Vaši garáž a díky výhodné ceně a nadstandardním záručním podmínkám jsou ideálním řešením pro jakýkoli projekt.


Přednosti posuvných garážových vrat TRIDO:

Horní - boční - spodní těsnění - dokonalá soustava těsnění po celém obvodu vrat

Lehkost ovládání - závěsná kolejnice umožňuje klidný pohyb vrat

Podlahové vedení - tvoří práh v průjezdu

Odblok - pro nouzové otevření při výpadku proudu

Klika - pro mechanická vrata


Copyright © 1991-2019 SAVA spol. s r.o., všechna práva vyhrazena || PHP | XHTML 1.0 | CSS